Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Nasze wiadomości zobacz archiwum

07.07.2013 Wyniki zawodów ::Puchar Wójta::

ORGANIZAOR:Koło PZW PrzytokRodzaj zawodów:spławikoweŁowisko:StawMiejscowośc:Czarna Seniorzy Miejsce Zawodnik Punkty 1 Skrygulski Zbigniew 4460 2 Neweś Waldemar 4240 3 Ptaszek Krzysztof 3900 4 Berski Krzysztof 3000 5 Burak Mariusz 2290 6 Holak Grzegorz 2060 7 Neweś Stanisław 1940 8 Skrygulski Mariusz 1860 9 Moskalik Mariusz 1420 10 Gregoliński Stefan 1280 11 Bazylewicz Dominik 1180 12 Wolniak Zenon 1000 Juniorzy Miejsce Zawodnik Punkty 1 Skrygulski Jakub 2220 2 Sękowski Dominik 1060 3 Ząbik Cezary 200 ... więcej

16.06.2013 Wyniki zawodów ::Puchar Prezesa::

ORGANIZAOR: Koło PZW PrzytokRodzaj zawodów: spławikoweŁowisko: StawMiejscowośc: Czarna Seniorzy Miejsce Zawodnik Punkty 1 Skrygulski Zbigniew 5160 2 Bazylewicz Dominik 1780 3 Neweś Stanisław 1580 4 Skrygulski Mariusz 1500 5 Janus Jerzy 1380 6 Ptaszek Krzysztof 1300 7 Moskalik Mariusz 1180 8 Moskalik Damian 1080 9 Wysocki Łukasz 840 10 Gregoliński Stefan 720 11/12 Berski Krzysztof 520 11/12 Wolniak Zenon 520 Juniorzy Miejsce Zawodnik Punkty 1 Sękowski Dominik 3520 2 Skrygulski Jakub 2840 3 Poling Cezary 620 ... więcej

26.05.2013 Wyniki zawodów ::Mistrzostwa Koła::

ORGANIZAOR: Koło PZW PrzytokRodzaj zawodów: spławikoweŁowisko: OdraMiejscowośc: Tarnawa Seniorzy Miejsce Zawodnik Punkty 1 Skrygulski Zbigniew 13780 2 Bazylewicz Dominik 8160 3 Ptaszek Krzysztof 3980 4 Gregoliński Rafał 3420 5 Skrygulski Mariusz 3320 6 Berski Krzysztof 2640 7 Wolniak Zenon 2420 8 Neweś Waldemar 2400 9 Neweś Stanisław 1300 10 Janus Jerzy 1160 11 Cyplik Rafał 1060 12 Bazylewicz Artur 1000 Juniorzy Miejsce Zawodnik Punkty 1 Skrygulski Jakub 1980 2 Bazylewicz Jakub 940 3 Poling Cezary 940 4 Sękowski ...... więcej

28.04.2013 Wyniki zawodów ::Otwarcie sezonu::

ORGANIZAOR: Koło PZW PrzytokRodzaj zawodów: spławikoweŁowisko: OdraMiejscowośc: Przytoczki Seniorzy Miejsce Zawodnik Punkty 1 Skrygulski Zbigniew 6220 2 Ptaszek Krzysztof 3320 3 Gregoliński Rafał 2580 4 Bazylewicz Dominik 2180 5 Berski Krzysztof 2020 6 Moskalik Mariusz 1900 7 Cyplik Rafał 1840 8 Janus Jerzy 1300 9 Holak Grzegorz 1280 10 Bazylewicz Artur 940 11 Neweś Waldemar 720 12 Jagielski Tadeusz 620 Juniorzy Miejsce Zawodnik Punkty 1 Skrygulski Jakub 1440 2 Sękowski Dominik 820 3 Bazylewicz Jakub 540 4 Poling ...... więcej

::GRAND PRIX 2012::

Klasyfikacje | 2012-11-22 | Publikujący: Koło PZW Przytok k/Zielonej Góry

Miejsce Zawodnik Punkty 1 Skrygulski Mariusz 80 2 Gregoliński Rafał 76 3 Patyk Radosław 62 4 Ostrowski Jarosław 46 4 Skrygulski Zbigniew 46 5 Ptaszek Krzysztof 34 6 Patyk Krzysztof 33 7 Neweś Waldemar 31 8 Berski Krzysztof 28 9 Gregoliński Kazimierz 23 10 Patyk Łukasz 18 11 Bazylewicz Artur 17 12 Neweś Stanisław 15 13 Łukaszewicz Paweł 14 14 Burak Mariusz 13 15 Bazylewicz Renata 10 15 Moskalik Damian 10 15 Cholewa Krzysztof 10 15 Augustyniak Wojciech 10 15 Janus Jerzy 10 16 Patyk Marcin 9 17 Malinowski Mieczysław 8 17 Bazylewicz ...... więcej

09.09.2012 Wyniki zawodów ::Zawody Sponsorowane „Ku pamięci Mariana Jantosa"::

ORGANIZAOR: Koło PZW PrzytokRodzaj zawodów: spławikoweŁowisko: OdraMiejscowośc: Wielobłota Seniorzy Miejsce Zawodnik Punkty 1 Skrygulski Mariusz 9620 2 Gregoliński Rafał 5120 3 Patyk Łukasz 4000 4 Patyk Krzysztof 2880 5 Skrygulski Zbigniew 2480 6 Bazylewicz Artur 2440 7 Muszyński Kazimierz 2180 8 Ptaszek Krzysztof 1900 9 Neweś Waldemar 1880 10 Cyplik Rafał 1520 11 Patyk Radosław 1220 11 Janus jerzy 1220 ... więcej

26.08.2012 Wyniki zawodów ::Zakończenie sezonu::

ORGANIZAOR: Koło PZW PrzytokRodzaj zawodów: spławikoweŁowisko: OdraMiejscowośc: Przytoczki Seniorzy Miejsce Zawodnik Punkty 1 Patyk Radosław 8700 2 Gregoliński Rafał 5820 3 Skrygulski Mariusz 5220 4 Gregoliński Kazimierz 4500 5 Ostrowski Jarosław 4440 6 Patyk Łukasz 4400 7 Skrygulski Zbigniew 3580 8 Ptaszek Krzysztof 3330 9 Berski Krzysztof 3160 10 Neweś Waldemar 2300 11 Patyk Krzysztof 2280 12 Bazylewicz Dominik 2000 ... więcej

12.08.2012 Wyniki zawodów ::Puchar Zarządu::

ORGANIZAOR: Koło PZW PrzytokRodzaj zawodów: spławikoweŁowisko: OdraMiejscowośc: Przytoczki Seniorzy Miejsce Zawodnik Punkty 1 Skrygulski Mariusz 8780 2 Patyk Radosław 5320 3 Skrygulski Zbigniew 4260 4 Patyk Krzysztof 4120 5 Ptaszek Krzysztof 3860 6 Berski Krzysztof 3460 7 Neweś Stanisław 3240 8 Gregoliński Rafał 2940 9 Augustyniak Wojciech 2380 10 Patyk Marcin 2160 11 Bazylewicz Dominik 1820 12 Patyk Łukasz 1720 ... więcej

22.07.2012 Wyniki zawodów ::Ku pamięci J.Wołkow::

ORGANIZAOR: Koło PZW PrzytokRodzaj zawodów: spławikoweŁowisko: OdraMiejscowośc: Przytoczki Seniorzy Miejsce Zawodnik Punkty Punkty GP 1 Skrygulski Mariusz 6800 12 2 Ptaszek Krzysztof 5790 11 3 Bazylewicz Renata 5220 10 4 Łukaszewicz Paweł 4560 9 5 Skrygulski Zbigniew 3760 8 6 Gregoliński Rafał 3460 7 7 Patyk Radosław 3040 6 8 Burak Mariusz 2900 5 9 Berski Krzysztof 2480 4 10 Neweś Stanisław 2200 3 11 Janus Jerzy 1900 2 11 Ostrowski Jarosław 1900 2 ... więcej

8.07.2012 Wyniki zawodów ::Puchar Wójta::

ORGANIZAOR: Koło PZW PrzytokRodzaj zawodów: spławikoweŁowisko: OdraMiejscowośc: Wielobłota Seniorzy Miejsce Zawodnik Punkty 1 Gregoliński Rafał 6360 2 Skrygulski Mariusz 4340 3 Neweś Waldemar 3780 4 Patyk Radosław 3160 5 Ostrowski Jarosław 3000 6 Berski Krzsztof 2880 7 Gregoliński Kazimierz 2660 8 Neweś Stanisław 2420 9 Patyk Krzysztof 2100 10 Malinowski Mieczysław 2080 11 Ptaszek Krzysztof 2060 12 Skrygulski Zbigniew 2020 ... więcej

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin